Make up

 

Rôzne typy líčenia na každú príležitosť.

Denné líčenie - toto líčenie je vhodné na denné svetlo, zvýrazní Vaše prednosti a dotvorí celkový image. Základom je vhodne zvolený make-up, ktorý ladí s Vašou prirodzenou farbou pokožky, líčka, ktoré oživia a rozjasnia tvár. Oči sú ladené do jemných odtieňov a rúž a lesk sú zvolené tiež skôr v prirodzených odtieňoch.

 

Večerné líčenie– je určené na umelé osvetlenie a preto volíme sýtejšie farby. Make-up si môžeme dovoliť o odtieň tmavší a líčka sú tiež výraznejšie. Čo sa týka očí, použitý štýl líčenia závisí od udalosti, na ktorú sa chystáme. Volíme skôr perleťové odtiene a trblietky, vhodné sú aj výraznejšie linky. Maskaru nanášame precíznejšie a vo viacerých vrstvách aby bola výrazná. Prípadne dotvoríme líčenie nalepením trsov do časti vonkajšieho kútika oka. Pery zvýrazníme kontúrovacou ceruzkou vo farbe rúžu a na záver nanesieme lesk pre ich väčší objem.

 

Svadobné líčenie – toto líčenie musí byť dokonalé, dostatočne prirodzené na denné svetlo a pritom dosť výrazné na fotografie. Veľmi dôležité sú kvalitné líčidlá aby nevesta bola krásna počas celého svadobného dňa aj večera. Farby sú ladené podľa kytice a doplnkov. Dbáme na zladenie celkového dojmu.

 

Business líčenie – stále populárnejší typ líčenia vhodný na dôležité pracovné schôdzky a rokovania. Je to líčenie, ktoré dotvorí dojem dokonale upravenej ženy. Je prirodzené a nepôsobí nápadne. Make-up splýva s farbou pokožky. Oči sú ladené do matných zemitých odtieňov. Na pery je zvolený krémový rúž alebo veľmi jemný lesk.

 

Extravaganté líčenie – je určené na špeciálne udalosti, pre modelky, hostesky a ženy, ktoré majú vyzerať inak ako v bežný deň. Je skôr umením a fantázii sa medze v tomto prípade nekladú, nie sú ani pravidlá, podľa ktorých by sme ho mohli definovať.

 

Líčenie na príležitosť – obvykle je to líčenie podobné večernému, len s dôrazom na daný typ udalosti. Najčastejšie je to líčenie na promócie, stužkové, plesy a rôzne oslavy a party. Je dôležité v akom čase sa táto udalosť koná, či počas dňa alebo večer.

 

Foto líčenie – je to líčenie, s ktorým sa bežne počas dňa nevyberieme na ulicu. Je sýte, korekcia je urobená precízne a make-up je nanášaný vo väčšej vrstve. Oči sú nalíčené výrazne tmavšími odtieňmi, použitá linka, výrazne nanesená špirála, prípadne nalepené riasy. Dbáme na celkové rozjasnenie pleti a pery sú pekne vymodelované. Pri tomto líčení sú použité špeciálne techniky.

 

Škola líčenia – je určená pre ženy, ktoré sa chcú vedieť upraviť na bežný deň, prípadne na príležitosť akou je divadlo, oslava či večierok. Závisí od Vašich požiadaviek, aký ste typ, čo preferujete, aký máte šatník a štýl. Snažím sa prispôsobiť rôzne druhy líčenia Vašej osobnosti a naučiť Vás vyzdvihnúť to čo je na Vás najkrajšie.

 

Líčenie na pracovný pohovor – ak Vás čaká pracovný pohovor jedným z dôležitých faktorov, ktoré vplývajú na jeho úspešnosť je aj upravený vzhľad. Môžete si vybrať medzi denným a business líčením podľa pozície, o ktorú sa uchádzate.

Najnovšie práce

...Rapid Gallery Loading...