Syntetické riasy

Predlžovanie rias – Syntetické riasy

Táto metóda spočíva v aplikácii špeciálnych syntetických rias rôznych dĺžok na jednotlivé prírodné riasy klientky a to špeciálnym lepidlom, ktoré vytvára veľmi odolné, flexibilné a neviditeľné spojenie. Vďaka tomu sa môžete bez strachu oddávať akýmkoľvek aktivitám a športom vrátane plávania a návštevy sauny.

Takto predĺžené riasy sú k nerozoznaniu od prírodných a nezaťažujú vaše prírodné riasy, ktoré prirodzene rastú a obmieňajú sa. Ako náhle prírodná riasa vypadne, uvoľní sa s ňou aj riasa umelá. Na tomto mieste potom vyrastie riasa nová, ktorá sa pri doplnení opäť predĺži. Jedná sa o veľmi pohodlný a dlhotrvajúci spôsob predĺženia prírodných rias.

Ako dlho predĺžené riasy vydržia?

To závisí na dĺžke cyklu prírodných rias. Prírodné riasy sa v priemere obnovujú za 9-10 týždňov. Maximálna životnosť predĺžených rias je zhruba 6 týždňov. Ideálne je previesť doplnenie každé 3-4 týždne, aby riasy zostali stále krásne a husté. Doplnenie spočíva v dolepení chýbajúcich rias, ktoré behom predchádzajúcich týždňov vypadli a na ich mieste už vyrástli riasy nové.

Ako predĺženie prebieha?

Klientka pohodlne leží na lehátku, spodné viečko má prekryté ochrannou gélovou podložkou, ktorá zároveň pôsobí ako maska na očné okolie a má zavreté oči. Na jej prírodné riasy sú postupne lepené jednotlivé umelé riasy. Ide o bezbolestné, relaxačné ošetrenie.

Čo môžem robiť preto, aby riasy vydržali čo najdlhšie?

Veľmi dôležité je samozrejme profesionálne prevedené predĺženie.

 

Aj náš prístup ale môže významne ovplyvniť životnosť predĺžených rias. Je preto dôležité dodržiavať niekoľko pravidiel:

  • Prvých 24 hodín po predĺžení sa vyhnúť kontaktu s vodou a počas 48 hodín kontaktu s parou (sauna)

  • Riasy prečesávať kefkou, aby sa nezamotali

  • Na očné okolie používať iba špeciálny odličovač

  • Vyhnúť sa mechanickému pôsobeniu na predĺžené riasy (trenie oka, spánok tvárou vo vankúši)

  • Nepoužívať riasenku, prípadne iba špeciálnu riasenku

  • Pre dlhšiu trvanlivosť a lesk je možné použiť špeciálny fixačný roztok

 

Je nutné sa s predĺženými riasami vyhýbať niektorým aktivitám?

Je potrebné dodržiavať spomenuté doporučenia aby sme zaistili čo najdlhšiu životnosť predĺžených rias. Ale po prvých 48 hodinách je už možné sa sprchovať, plávať, cvičiť a vykonávať ďalšie bežné denné aktivity.

Najnovšie práce

...Rapid Gallery Loading...